Komplexní realitní služby | toprealservis.cz

Úvod » Investiční poradenství

Investiční poradenství

Při práci s klientem se snažíme držet vize, při které je hlavním úkolem klientovi nabídnout dlouhodobou investiční strategii. Našim klientům nenabízíme jen reality, investiční příležitosti a drahé kovy, ale něco daleko cennějšího. Klientům se snažíme vysvětlit ekonomické souvislosti a principy toho jak funguje finanční svět. Jsme zdrojem informací, které pracují vždy pro Vás. Pokud se podaří dát tyto náležitosti dohromady, tak výsledkem je spokojený klient, který naše služby rád využívá opakovaně.

Rostislav Šťastný | investor

Riziko se objevuje vždy, když nevíte, co děláte.

Warren Buffett, investor

Investice do nemovitostí

Nemovitosti mohou uchránit hodnotu peněz před inflací po desetiletí, zajišťují bydlení, a dokonce můžete své peníze zajímavě zhodnotit. Pokud, ale hledáte snadnout cestu, tak u nemovitostí rozhodně nepochodíte. K investicím v oblasti nemovitostí jsou zapotřebí patřičné znalosti a zkušenosti.

Investice do nemovitostí | toprealservis.cz

Investujte do drahých kovů

V rámci drahých kovů nabízíme konzultace v oblasti investičního zlata, stříbra a platiny.

Investiční zlato, začněte investovat s námi! | toprealservis.cz

Zlato

Zlato bylo vždy jednou z nejbezpečnějších investic na světě. V podobě zlatých slitků a mincí je bezpečnou, stabilní a konzervativní formou investice. Historie nás už několikrát naučila, že kdo vlastní zlato, má peníze. Z toho důvodu je alespoň kousek zlata nutností v každém portfóliu. Nákup zlatých slitků je jednoduchý a cenově startuje na pár tisících korun.

Investice do stříbra | toprealservis.cz

Stříbro

Stříbro používané k investičním účelům, je specifická forma stříbra. Jedná se o stříbrné mince, slitky a cihly s vysokou ryzostí a definovanou hmotností. Stejně jako zlato, tak i stříbro je už od pravěku považováno za platidlo. Vedle své peněžní funkce má i významné využití v průmyslu, kde je téměř nenahraditelné. Investoři často využivají stříbro jako nástroj proti ekonomickým problémům.

Investujte jednoduše do platiny! | toprealservis.cz

Platina

Platina je podobně jako zlato považována za bezpečnou investici. Vedle toho je, ale platina z velké části také kov užívaný v průmyslu. Díky svým vlastnostem je v průmyslu takřka nenahraditelná. Pro investory se tím stává skutečně zajímavou možností jak investovat své peníze. Nehledě na to, že platina je výrazně vzácnější než zlato a stříbro.

Investice do Bitcoinu

Bitcoin je prostředkem ke svobodě. Pokud jej vlastníme, tak pouze my rozhodujeme o tom, jak s ním do budoucna naložíme. To se může zdát jako standartní vlastnost peněz, ale mnohdy to tak není, a i proto finanční cenzura proniká do všech koutů světa. O Bitcoinu se často říká, že je digitálním zlatem, má toho totiž se zlatem mnoho společného. Stojí mimo systém, neovládá jej žádná společnost ani stát, pouze matematika. To vše a mnohem více z něj dělá zajímavou investici do digitální budoucnosti, na které můžeme profitovat i finančně.

Investujte s námi do Bitcoinu | toprealservis.cz

Vytvořte si poptávku

V případě, že máte jakékoliv dotazy ohledně investování, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme a celým procesem Vás provedeme.
Kontakty

Sídlo: Denisova 263, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Email: info@toprealservis.cz

Tel.: +420 774 724 404

Tel.: +420 739 930 171

IČ: 14244365

DIČ: CZ14244365

Sociální sítě

© 2024 TOPREALSERVIS s.r.o.

Vytvořil: Dominik Šmotek | Mapa webu